• English
  • Turkey

HAKKIMIZDA

BURAJ ULUSLARARASI TICARET bir Türk şirketidir.Başlangıçtan beri BURAJ ULUSLARARASI TICARET akaryakıt ve doğalgaz endüstrisi için IT çözümlerinin yüksek kalitede dizaynının sağlanması,geliştirilmesi ve uygulanması işlerinde bulunmuştur. Şirket,CHEMCAD yazılımını uygulama ve kullanma tecrübesi ile akaryakıt ve doğalgaz endüstrileri için IT çözümleri alanında eksperdir.

BURAJ ULUSLARARASI TICARET akaryakıt ve doğalgaz prosessleri bilgisinde eksperlerin olduğu takım ile IT çözümlerinin dizaynı ve geliştirilmesinde bulunmuş profesyonel işletmedir.Takımımız çok kısa bildirimle müşterilerimize en uygun çözüm ve ürünü tedarik edebilmektedir.Aynı zamanda takımımızdaki profesyoneller yeni teknoloji alanlarında araştırma ve geliştirmeye devam etmektedir.Mühendislerimiz günlük bazda müşterilerimize gerekli teknik destek ve en yeni kalitede ürünleri tedarik etmektedir.

BURAJ ULUSLARARASI TICARET aynı zamanda gıda katkı maddeleri ve işlenmiş meyve ürünleri için lider pazarlama şirketi olduğu kadar gıda katkı maddeleri,pulp,pure ve meyve suyu formundaki işlenmiş meyve ürünleri tedarikçisidir;gıda katkı maddelerini ithal ve ihraç eder.

Etkili uluslararası bir takım olarak büyümeye devam ediyoruz ve günden güne daha da güçleniyoruz.